Photographer

Irina J. Photography

Photographer

Vitalibro. Collagen 10 000


Vitalibro projektas

Koks nepaprastas ir kūrybingas yra metas, kai reikia truputį daugiau pakantumo, daugiau kantrybės ir be jokios abejonės kitokių, didesnių koolaboracijų norint įgyvendinti projektus. Taip kūrybingų profesionalų komanda iš Kėdainių kūrė reklamos produkto vizualą.

Visada esu už organiškus ir kitokius marketingo, reklamos sprendimus. Taip krypsta ir visa socialinė erdvė, mūsų kasdienis gyvenimas internete. Todėl duoti truputį daugiau yra kur kas didesnis malonumas nei suspaudus laikyki savo unikalias idėjas. Kėdainiai - bendrame Lietuvos kontekste yra be galo kūrybiškas miestas, mes turime daug meninių, sporto šakų, kurių atstovai garsina mūsų kraštą ne tik šalies ribose, bet ir už jos ribų.

Jau seniai dirbu-bendradarbiauju su įvairių profesijų atstovais kurie kuria savo prekes, ar teikia paslaugas. Jos yra be galo vertingos ir savitos, charizmatiškos, ir pastoviai tobulinamos. Taip ir aš augu su ir tarp žmonių, kuriais galima pasitikėti ir dalyvauti kaip vienas, visa komanda, suderinta kaip viena daina, nuo pirmo posmo iki sekančio.

Tikriausiai daugumai vis dar ne teko girdėti apie mano puoselėjamus projektus, ar dalyvavimus juose. Bet visada neapsakomai didžiuojuosi buvusi "Help Portrait" dalimi Kėdainių regione, toliau sekė asmeninis projektas "Pasivaikščiojimas su drambliais", ir šiuo metu jau pagreitį įgavęs "Aš esu mano Lilit". Apie pastarąjį papasakosiu visai neužilgo jau sekančiame straipsnyje.

"Kurkite, kad ir kas tai be būtų" - be galo populiari marketingo ir reklamos žmonių tarpe frazė. Ji mane taip pat labai žavi ir įkvepia, nes kiekvienas gali būti kūrėju, kad ir ką jis be darytų, ir tai yra TIESA. Makiažo specialistės kuria makiažus, videografai kuria video, rūbų stilistai - stilių, plaukų stilistai - plaukų įvaizdį, fotografai užfiksuoja akimirką, modeliai - nuotaiką, ir be galo svarbūs, viskam pasiruošę padėjėjai. O kaip be pagrindinių „kaltininkų“- užsakovų, kurie sukūrė tobulą produktą šių dienų moterims. Esu be galo dėkinga visai komandai, kuri prisidėjo prie projekto "Vitalibro". Kaip aš hiperbolizavau - " Su jumis nors ir į karą". Tai žmonės, kuriais galima pasitikėti, tikėti ir kurti bendrą rezultatą, tai reklaminį vizualą, ties kuriuo dirbome. Tokios kūrybinės dirbtuvės įkvėpia ne tik aplinkinius mėgautis rezultatu, bet ir pačius dalyvius papildo naujomis idėjomis kurti daugiau skirtingų darbų.

Kaip mums sekėsi ir kokie buvo iššūkiai, kaip ir ką galima dar patobulinti, kokia visgi yra kita reklamos pusė? Visa tai ir apie mus. Komanda.

Norint atlikti panašaus tipo reklamos užsakymą jums reikia komandos: patikimos, tvirtos ir patikrintos. Todėl svarbu išsibandyti mažesniuose užsakymuose arba barteriavimo principu, panašiu atveju super veiksminga priemonė/išeitis naujokams.

Komandos sudėtis. Pagal kliento poreikį reikia suburti reikalingus žmones į vientisą aparatą, kad dirbtų kaip šveicariškas laikrodis.

Mums reikėjo: modelių, plaukų stilisčių, makiažų specialisčių, stilingos aprangos, fotografo, videografo ir pagalbinkės.

Įranga. Kiekvienas savo srities profi turėjo pasirūpinti visa reikalinga įranga ir priemonėmis, tiksliai ir profesionaliai atlikti savo darbą. Šiuo atveju buvo pasirūpinta ir papildomu apšvietimu, viskas turėjo tilpti į transpotą, nes lokacijos vieta buvo maždaug už 180km nuo Kėdainių.

Lokacija. Dėka užsakovų „Vitalibro“ suderinta lokacija buvo mums kaip megapolis... Begalė daug erdvių, neapsakomai dideli langai – tai mums be galo didelė vertybė, nes gavome natūralios, dienos šviesos.

Komandinis įkvėpimas. Dirbant didesnėje komandoje, visada reikia parodyti, kad žmonėmis su kurias dirbi tu pasitiki, juos padrąsinti, tai ne tik juos įkvepia, bet ir sau patvirtini, kad esi su tinkamais kūrėjais. Todėl dvasiai pakelti trumpas instruktažas ir tą dieną mano sakinys buvo: „ Padarykime patį geriausią rezultatą, kurį galime padaryti šiandien!”. Visi jį puikiai suprato ir darbo rezultatas buvo įvertintas aukščiausiu balu.

Kaip ir ką patobulinti. Sakoma, tobulumui ribų nėra, tiesa? Taip ir kiekvienu atveju surandi 3-5 nesklandumus, kuriuos sekančiam kartui nekartoji. Taip ir šį kartą, patobulinčiau, pagerinčiau komunikaciją prieš ir po projekto su dalyviais. Nes bet kurioje srityje mokytis, tobulinti žinias ir įgūdžius privaloma norint pasiekti dar geresnių rezultatų.

Didžiausias iššūkis. Laikas ne tik yra pinigai, bet ir suderinti datą su visai dalyviais yra ne paprasta užduotis. Patarčiau visada turėti bent vieną papildomą datą, jei kartais kas nors kardinaliai pasikeistų, ypač šiuo neapsakomu ir sunkiau prognozuojamu laikotarpiu.

Kita reklamos pusė. Oh ta neapsakomai įdomi virtuvė. Viskas verda iki tos dienos kol suderinama data, jos metu ir po jos – post-procesas. Tai pradžia visada yra nuo užsakovo poreikio, kokia jo yra idėja, jos įgyvendinimo procesas, rezultato atidavimas. Visada reikia palikti tarpelį numanomiems netikėtumas ir jų likvidavimui reikalui ęsant. Būti lankstiems, dažnai tai ką turi galvoje klientas ir koks rezultatas gaunasi realybėje, būna kiek kitoks, todėl privaloma informuoti klientą, kad gali būti kūrybinė/techninė paklaida įgyvendinant, bet mes padarysime viską, kas įmanoma ir tai yra normalu.

Atsiminkime, kad kiekvienas žiūrėdamas pro langą gali matyti visiškai skirtingas detales, galite šią metodiką išbadyti patys su šalia ęsančiu žmogumi. Jūs atsistojate priešais langą ir kitas žmogus užsirašo pirmus 5 dalykus žiūrėdamas pro langą, ir lygiai taip pat pakartokite kai jūs žymite šalia ęsančio žmogaus pastebėjimus. Dažniausiai jie skirsis, kaip ir bet kurioje veikloje, tą patį galime matyti tik kitaip, ir abi tiesos yra teisingos.

Man labai patiko vieno lektoriaus iš „Big Plans“ paskaitos frazės: „ Klientas visada teisus“ ir/arba „ Klientas visada lieka klientu“, o kuriuo Jūs labiau vadovaujatės?

Mūsų atveju, mums labai pasisekė su klientu, tokių charizmatiškų, gyvų savo energija ir rūpestingų klientų gali tekti paieškoti. Visa komanda labai džiaugėsi ir žavėjosi. Gavo daug naudingos informacijos apie mitybą, papildus, vitaminus ir be jokios abejonės dovanų. Kurkime, kad ir kas tai be būtų...

Šiame „Vitalibro“ projekte dalyvavo profesionalų komanda:

Plaukų stilistės: Jioleta Abraitienė ( Hairstylist Jioleta )  ir Milda Ivanauskienė ( Hairstylist Milda

Makiažo specialistės: Algė Sutkevičienė ( Algė Make Up Artist ) ir Martina Petraitienė ( Beauty by Marta )

Video guru: Aldas Surkevičius ( VideoVibe )

Fotografė ( Irina J. Photography ) ir ScarFa CEO: Irina Eid

Rūbų parduotuvė: Tavo stilius boutique

Modeliai: Natalija Tokareva, Neringa Nekrašaitė, Irma Grūdė, Rūta Greiče ( Jonava) , Regina Pavlukovič (Vilnius)

Pagalbininkė: Patricija Mackevičiūtė (Kaunas)

Produktas: Vitalibro

Straipsnio autorė Irina ScarFa


Vitalibro. An easy way to timeless beauty

Shop: https://vitalibro.com/
_
The whole team worked on the visual fulfillments of the project:
MUA: Algė Make Up Artist & Beauty by Marta
Hair: Hairstylist Jioleta & Hairstylist Milda
Clothes: Tavo Stilius Boutique
Video guru: Aldas Surkevicius
Models: Ne Ringa, Natalija Natalija, Regina Pawlukowic

Vitalibro

Models: Neringa, Rūra, Regina, Natalija

Vitalibro

Model: Irma Grūdė

Vitalibro

Supplements